Futboll

Vllaznia nuk e nis mirë

Vllaznia e Pozharanit nuk e ka nisur mirë stinorin pranverorë, ngase që në start është mposhtur nga Vushtrria me rezultat 1:2.

Golin e vetëm për pozharanasit e ka shënuar  lojtari i tyre Daniel Tette.

Me këtë humbje Vllaznia mbetet në pozitën e fundit në tabelë në Ligën e Parë dhe do të vazhdojë të luftojë për mbijetese në tabelë.

You Might Also Like