Futboll

Akis Vavalis: Nuk patëm fat

Trajneri i Dritës, Akis Vavalis pas ndeshjes me Lirinë ka thënë:

“Nuk e nisim ndeshjen mirë, por me kalimin e kohës u përmirësuam. Shënuam tre herë dhe goditëm shtyllën, mendoj që ishim të pafat. Unë jam i kënaqur nga ajo që treguan futbollistët në fushë. Përkundër që krijuam shumë raste, e rëndësishme në fund të fundit është goli dhe ne nuk ia arritëm atë. E kemi studiuar Lirinë dhe i kemi mbyllur pikat e forta të tyre. Gjithsesi në fund nuk morëm fitoren dhe na vije keq për këtë”, tha Vavalis.

You Might Also Like