Futboll

Besart Krivanjeva stërvit me Gjilanin

Qendërmbrojtësi i Egnatias, Besart Krivanjeva, ka stërvitur me Gjilanin, por që ekipi kuq e bardhë ende nuk e ka zyrtarizuar angazhimin e këtij lojtari.

Nëpër media, ishte njoftuar se ky lojtar që ishte nën urdhrat e Zekirija Ramadanit në Shqipëri së shpejto do të firmos me Gjilanin.

SC Gjilani së shpejti pritet të bëjë zyrtarizimin e tij dhe të jep detaje rreth transferimit të mbrojtësit Besart Krivanjeva. Ndryshe është paralajmëruar se nga Egnatia do të vije edhe një lojtar tjetër, emri i të cilit shumë shpejt pritet të bëhet i njohur./kryelajmi.com/.

You Might Also Like