Futboll

Çaka gjyqtar në takimin Prishtina-Gjilani

Takimi i fundjavës mes Prishtinës dhe Gjilanit, i vlefshëm për javën e 6-të kampionale, do të referohet nga gjyqtari nga Vushtrria, Dardan Çaka.

Ndihmësit e Çakës në këtë ndeshje do të jenë, Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa, kurse gjyqtarë i katërt është deleguar Selim Isufi.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit, zhvillohet ditën e diele me fillim nga ora 20:00, në Prishtinë.

You Might Also Like