Futboll

Drita – Feyenoord do të transmetohet në këtë televizion

Pasi kaloi skuadrën e Deçiçit në rrethin e parë të UEFA Conference Leagues, Drita do të ketë një përballje tejet të vështirë në raundin e dytë të garave. Skuadra e drejtuar nga Ardian Nuhiu do të dueloj me skuadrën e famshme dhe të suksesshme holandeze, Feyenoordin.

Ndeshja mes tyre luhet të enjten me fillim nga ora 21:00 dhe do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Art Sport 1 dhe Klan Kosova.

 

You Might Also Like