Muzikë

Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë këngën e re (VIDEO)

Çifti nga Gjilani Egzona dhe Gentriti Leka kanë publikuar këngën e tyre më të re “Shpirti im Binjak”.

Kënga e publikuar nga çifti Leka është punuar nga një grup i profesionistëve.

Muziken e ka bërë Petrit Vullakni, tekstin Loco, ndërsa për pjesen vizuele është përkujdesur Mproduction.

Video:

You Might Also Like