Muzikë

Granit Ismajli i këndon Gjilanit dhe heronjve të këtij qyteti (video)

Këngëtari i mirënjohur gjilanas Granit Ismajli ka nxjerr videoklipin më të ri me titull “Nuk njohim kufi” në të cilin i këndon heronjve nga Gjilani si Idriz Seferi, Kadri Zeka e Agim Ramadani.

Ai i këndon heronjve nga Gjilani që luftuan për Flamurin Kombëtar, për Shqipërinë e Kosovën, gjë për të cilën shumë gjilanas dhanë jetën./kryelajmi.com/.

Për më tepër dëgjoni këngën më të re të “Nuk njohim kufi” të këngëtarit gjilanas Granit Ismajli: (video)

You Might Also Like