Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Arbëria – Gjilani

Gjilani të shtunen luan si mysafir kundër Arbërisë
Java e 32-të kampionale zhvillohet në këtë fundjavë.Skuadra jonë në kuadër të kësaj xhiroje, luan si mysafir i Arbërisë.
Ndeshja Arbëria-Gjilani e ditës së shtune (1 maj), do të zhvillohet në Podujevë në stadiumin “Zahir Pajaziti” dhe nisë në ora 15:00.

You Might Also Like