Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Dukagjini-Gjilani

Gjilan, 24 shkurt 2020-Në kuadër të javës së 20-të në Ipko Superligë, skuadra e Gjilanit do të luaj si mysafir i ekipit të KF Dukagjinit, ku kuq e bardhët udhëtojnë drejt Klinës për ti vijuar rezultatet pozitive.

Ndeshja mes Dukagjinit dhe Gjilanit do të zhvillohet ditën e shtune me fillim në ora 13:00, në stadiumin “18 Qershori”, në Klinë.

You Might Also Like