Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Gjilani – Dukagjini

Këtë vikend luhet ndeshja e radhës e SC Gjilani, që e pret skuadren e Dukagjinit. Të vetdijshëm për situaten nëpër të cilën është duke kaluar dhe për rëndësinë e pikëve, SC Gjilani fton të gjithë Skifterat dhe qytetarët e Gjilanit që të jenë pranë klubit të tyre të zemrës.
“Të dielen i duhemi Gjilanit, sepse na duhet fitorja. Të dielen duhet të tregojmë që Skifterat janë zemra e Gjilanit’, thuhet në ftesë.
GJILANI – Dukagjini
Dita: E diele, 30.10.2022
Ora: 13:00
Vendi: Stadiumi me bari sintetik .

You Might Also Like