LAJME

Ka ndërruar jetë gjyqtari i boksit, Ali Rexhepi

Ka ndërruar jetë gjyqtari i boksit, Ali Rexhepi. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije i biri i tij,  i cili ka njoftuar edhe për kohën e varrimit.

Ali Rexhepi do të mbahet në mend si njëri ndër gjyqtarët më të mirë të boksit që ka patur jo vetëm Gjilani, por edhe më gjerë, shkruan kryelajmi.com.

Ja postimi i plotë i familjarëve:

Të Allahut jemi dhe vetem te Ai do të kthehemi!

Ju njoftojmë që sot me datën 15.09.2022 ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babi ALI Rexhepi. Varrimi i të ndjerit bëhet nesër ne varrezat e Gilanit me datën 16.09.2022 me Namazin e Drekës në Xhamin e Vogël.

Të pamet mbahen diten e Shtunë, e Dille dhe e Hanë te restauran Luli prej ora 09:00 deri ne orën 16:00.

Të shpërblefte Zoti me Xhennet Bab!

You Might Also Like