Futboll

Naser Ajeti edhe zyrtarisht është anëtar i Komitetit Ekzekutiv të FFK-së

Naser Ajeti, i njohur me pseudonimin Kaceli, edhe zyrtarisht është anëtar i Komitetit Ekzekutiv të FFK-së. Këtë e ka bërë të ditur vetë Naser Ajeti, i cili në një postim të tijin në facebook ka shkruar:

 

Familjarë, sportistë, gazetarë e portale, futbolldashës,shoqëri e tifozëri e respektuar Anamoravase me anë të këtij postimi dua të ju informoj që nga sot edhe zyrtarisht jam anëtar i Komitetit Ekzekutiv të FFK-se…
Me këtë rast në emër timin dhe të familjes time të ngushtë dua të ju falënderoj përzemërsisht të gjithë juve e në veçanti Florim Zukën Presidentin e SC.Gjilani për nominimin dhe përkrahjen pa rezervë për mua e që njëherit dua ta obligoj veten nga ky moment për një përfaqësim sa më të denjë të rajonit tonë.
Shpresoj të mos ju zhgënjej i juaji KACELI

You Might Also Like