Futboll

Prapashtica: Kam shumë për t’i dhënë FC Dritës

Albin Prapashtica pas nënshkrimit me klubin FC Drita

Knaqësi, privilegj e nder te jem pjesë e njërit prej klubeve më të mëdha ne Kosovë.
Mirënjohës për menaxhmentin e klubit që më kërkuan dhe më bindën për projektin serioz dhe afatgjatë.

Do të punojë dhe kontribojë shumë për klubin si shpërblim për besimin e tyre ndaj meje.
Mezi pres të filloj këtë eksperiencë të re. Kam shumë për ti dhënë klubit tim të ri e në veçanti tifozerizë Intelektualëve.
I juaji, Albin Prapashtica.

FC DRITA⬜️🟦

You Might Also Like