Show Biz

Martohen Fero dhe Arbenita

Çifti i njohur simpatik i estradës, Arbenita dhe Fero, i kanë dhënë fund beqarisë.

Kështu të paktën është kuptuar në një fotografi të postuar nga Arbenita në Instagram.

“Të sapomartuar” ka shkruar Arbenita në imazhin ku shihet se bashku me reperin Fero.

You Might Also Like