Futboll

Vavalis: Krijuam raste dhe fituam

Trajneri i Dritës, Akil Vavalis, pas fitores 1:0 ndaj Fushë Kosovës ka deklaruar:

“Ne kemi krijuar shumë raste përgjatë gjithë lojës, por arritëm të shënonim një gol, ndoshta është më shumë psikike. Megjithatë, djemtë e merituan fitoren. Kur nuk krijon raste nuk mund të shënosh, ndërsa kur krijon raste vijnë edhe golat”

You Might Also Like