Show Biz

Meti Maloku del me projektin muzikor “Duro”

Këngëtari gjilanas Meti Maloku, e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor “Duro”.

“Duro” titullohet balada më e re nga Meti Maloku, e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Për klipin është kujdesur Bug Production, me tekst të këngës është marrë Sokol Koci, orkestrimin Adrian Kastrati si dhe klarinet Armend Behluli

Ky projekt menjëherë ka filluar të pëlqehet nga publiku.

Video:

You Might Also Like